E-mail adressen team

Team

Conny Jansen, locatiecoördinator en Intern Begeleider, conny.jansen@gearhing.net

Ans Kooistra, leerkracht groep 1/2A ans.kooistra@gearhing.net

Nynke Jorna, leerkracht groep 1/2B nynke.jorna@gearhing.net

Geertje Feenstra, leerkracht groep 1/2B geertje.feenstra@gearhing.net

Geartsje Flisijn, leerkracht groep 3 geartsje.flisijn@gearhing.net

Marije Bootsma, leerkracht groep 3 en groep 7B/8 marije.bootsma@gearhing.net

Lucy Beugelsdijk, leerkracht groep 4/5 en 1/2A lucy.beugelsdijk@gearhing.net

Sanne Hoekstra, leerkracht groep 4/5 sanne.hoekstra@gearhing.net

Ilona van Hoogmoed, leerkracht groep 6/7A ilona.van.hoogmoed@gearhing.net

Franciska Goodijk, leerkracht groep 7B/8 franciska.goodijk@gearhing.net

Directeur onderwijsteam 6: Vacature

Ria Jongstra, manager bedrijfsvoering onderwijsteam 6 ria.jongstra@gearhing.net

Attje Jansen, administratie, op dinsdag (een keer in de twee weken), administratie.kogge@gearhing.net