E-mail adressen team

Team

Monique van den Hoogen, locatiecoördinator en Intern Begeleider monique.vandenhoogen@kykscholen.nl

Ria Jongstra, aanspreekpunt/manager bedrijfsvoering onderwijsteam 6 ria.jongstra@kykscholen.nl

Ans Kooistra, leerkracht groep 1/2A ans.kooistra@kykscholen.nl

Nynke Jorna, leerkracht groep 2B/3 nynke.jorna@kykscholen.nl

Geertje Feenstra, leerkracht groep 2B/3 geertje.feenstra@kykscholen.nl

Marije Bootsma, leerkracht groep 4 en groep 8 marije.bootsma@kykscholen.nl

Lucy Beugelsdijk, leerkracht groep 4 lucy.beugelsdijk@kykscholen.nl

Vera Donkerbroek, leerkracht groep 4 vera.donkerbroek@kykscholen.nl

Geartsje Flisijn, leerkracht groep 5/6 geartsje.flisijn@kykscholen.nl

Sanne Hoekstra, leerkracht groep 5/6 en groep 7 sanne.hoekstra@kykscholen.nl

Ilona van Hoogmoed, leerkracht groep 7 ilona.vanhoogmoed@kykscholen.nl

Franciska Goodijk, leerkracht groep 8 franciska.goodijk@kykscholen.nl

Marjolein Medemblik, leerkracht groep 8 marjolein.medemblik@kykscholen.nl

Patricia Koehoorn, leraar ondersteuner patricia.koehoorn@kykscholen.nl

Ingrid Wortel, ondersteuning groep 1 t/m 3 ingrid.wortel@kykscholen.nl

Jettie Hiemstra, administratie.kogge@kykscholen.nl