E-mail adressen team

Team

Conny Jansen, locatiecoördinator en Intern Begeleider, conny.jansen@gearhing.net

Ans Kooistra, leerkracht groep 1/2 ans.kooistra@gearhing.net

Nynke Jorna, leerkracht groep 3 nynke.jorna@gearhing.net

Geertje Feenstra, leerkracht groep 3 geertje.feenstra@gearhing.net

Marlon Blaauwgeers, leerkracht groep 3 marlon.blaauwgeers@gearhing.net

Marije Bootsma, leerkracht groep 4 marije.bootsma@gearhing.net

Lucy Beugelsdijk, leerkracht groep 4 en groep 5 lucy.beugelsdijk@gearhing.net

Geartsje Flisijn, leerkracht groep 5 geartsje.flisijn@gearhing.net

Ilona van Hoogmoed, leerkracht groep 6/7 ilona.van.hoogmoed@gearhing.net

Johannes Hospes, leerkracht groep 7/8 johannes.hospes@gearhing.net

Franciska Goodijk, leerkracht groep 7/8 franciska.goodijk@gearhing.net

Greetje Veenstra, directeur onderwijsteam 6, greetje.veenstra@gearhing.net

Ria Jongstra, manager bedrijfsvoering onderwijsteam 6 ria.jongstra@gearhing.net

Attje Jansen, administratie, op dinsdag of vrijdag, administratie.kogge@gearhing.net