E-mail adressen team

Team

Conny Jansen, locatiecoördinator en Intern Begeleider, conny.jansen@kykscholen.nl

Ans Kooistra, leerkracht groep 1/2A ans.kooistra@kykscholen.nl

Nynke Jorna, leerkracht groep 1/2B nynke.jorna@kykscholen.nl

Geertje Feenstra, leerkracht groep 1/2B geertje.feenstra@kykscholen.nl

Geartsje Flisijn, leerkracht groep 3 geartsje.flisijn@kykscholen.nl

Marije Bootsma, leerkracht groep 3 en groep 7B/8 marije.bootsma@kykscholen.nl

Lucy Beugelsdijk, leerkracht groep 4/5 en 1/2A

Sanne Hoekstra, leerkracht groep 4/5 sanne.hoekstra@kykscholen.nl

Ilona van Hoogmoed, leerkracht groep 6/7A ilona.vanhoogmoed@kykscholen.nl

Franciska Goodijk, leerkracht groep 7B/8 franciska.goodijk@kykscholen.nl

Kevin Otter, leerkracht groep 4/5 en 8B/8 kevin.otter@kykscholen.nl

Patricia Koehoorn, leraar ondersteuner patricia.koehoorn@kykscholen.nl

Petra de Leeuw, directeur onderwijsteam 6 petra.deleeuw@kykscholen.nl

Ria Jongstra, manager bedrijfsvoering onderwijsteam 6 ria.jongstra@kykscholen.nl

Jettie Hiemstra, administratie.kogge@kykscholen.nl